Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Malazgirt Zaferi Etkinlikleri konser ile sona erdi

Kültür Sanat

Malazgirt Zaferi Etkinlikleri konser ile sona erdi

Muş’un Malazgirt ilçesinde Okçular Vakfı tarafından organize edilen Malazgirt Zaferi’nin 946’ıncı yıldönümü etkinlikleri konser ile sona erdi.

Malazgirt Zaferi Etkinlikleri konser ile sona erdi

Tüm organizasyonu Okçular Vakfı tarafından düzenlenen ve Malazgirt Zafer Anıtı’nda, Anadolu’nun çeşitli yörelerine ait müzikler eşliğinde 2 saat süren müzik ziyafeti ile son buldu.

Büyük bir coşku ile sahne alan Kubat, gösterinin ardından büyük bir kalabalık halk tarafından ayakta alkışlandı. Gösterinin sonunda tüm katkılan sanatçılar ve vatandaşlara teşekkürlerini sunan Malazgirt Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Soner Kırlı, kutlama etkinliklerine verdikleri destek dolayı Okçular Vakfı yetkililerine teşekkür etti. Kaymakam Kırlı “Anadolu’muzun merkezi olan tarihimizin kültürümüzün aynı anda çıktığı Malazgirt’te hoş geldiniz. Bugün bize bu büyük organizasyonda desteklerini esirgemeyen Okçular Vakfı, İstanbul Büyükşehir Belediyesine, kardeş belediyemiz Başakşehir Belediyesine, bize desteklerini veren başta bulanık belediyemiz olmak üzere tüm çevre belediyelerimize, Malazgirt Kaymakamlık ve belediye çalışanlarımıza sonsuz teşekkürlerimi sunarım” dedi.

Gecede sahne alanlar Grup Tillo ve Grup Dergah, izleyenleri unutulmaz bir gece yaşattı.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Kültür Sanat

Yukarı