Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Mahsun Kırmızıgül’ün istediği ücret dudak uçuklattı

Mahsun Kırmızıgül'ün istediği ücret dudak uçuklattı

Dizi Haberleri

Mahsun Kırmızıgül’ün istediği ücret dudak uçuklattı

Şarkıcılığı bırakan, dizi ve sinema sektörüne yönelen, senarist, yönetmen ve yapımcılık yapmaya başlayan Mahsun Kırmızıgül’e, oyunculuk teklif edildi.

Son olarak Aşka Sürgün adlı dizi de rol alan, son filmi ile de büyük bir hayal kırıklığı yaşayan Mahsun Kırmızıgül’e, Kadir İnanır’ın partnerliği teklif edildi.

Kadir İnanır’ın kabadayıyı oynadığı Ali Ekber Cevahir’de, İnanır’ın karşısında yer alacak, tabiri caizse ‘düşmanı’ olacak karakter için Kırmızıgül’e teklif götürüldü.

Kırmızıgül’ün, bölüm başına istediği ücret, yeni dönemde dizisinden bölüm başına 145 bin TL alacak olan Kenan İmirzalıoğlu’ndan bile fazla olunca, yapımcı firma geri adım atmak zorunda kaldı.

Bölüm başına 200 bin TL isteyen Kırmızıgül, yapımcı firmanın kendisinden vazgeçip başka oyuncu arayışına başlamasına neden oldu.


Havacılık Yönetimi üzerine master programında yer alan, akademisyen adayı. Kültür sanat, televizyon, sinema ve magazin gibi kategorilerin haberciliğini yapmasının en büyük nedeni de bu alanlara yakından ilgisi. Amacı ise habercilik ilkelerinin korunduğu, haber okurlarına kaliteli ve yararlı haberleri sunmak.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı