Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Macera Gemisi, Kanal D’de başlıyor!

Macera Gemisi, Kanal D'de başlıyor!

Medya

Macera Gemisi, Kanal D’de başlıyor!

Yaz sezonu yaklaşırken, mevcut diziler bir bir sezon finali ve finale yaklaşırken, yeni diziler de tanıtılmaya başlandı. Yaz sezonunda izleyici ile buluşacak olan yapımlar ise tabi ki dizi ile sınırlı değil. Farklı konseptli yarışmalarda izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor.

Türkiye’nin en çok izlenen kanallarından olan Kanal D, şu sıralar Savaşçı filminin de yapımcılığını üstlenen Limon Film imzası taşıyan bir yarışma programını izleyici ile buluşturmaya hazırlanıyor.

Açelya Kartal’ın sunumu ile ekranlara gelecek olan Macera Gemisi, Çarşamba akşamı saat 22.00’da ilk bölümü ile ekranlarda olacak.

Bu yaz macera denizde yaşanacak! Ege’nin masmavi sularında muhteşem bir gemi, birbirinden iddialı rakip iki çift… Rüya gibi bir yolculuk, Kıran kırana bir yarış… Zorlu görevler, sürpriz ödüller… Her limanda ayrı bir kapışma, her adada ayrı bir heyecan… Gemi maceraya doğru demir alıyor, yarışma heyecanı gemide başlıyor… Macera Gemisi, Çarşamba akşamı saat 22.00’de Kanal D’de başlıyor!


Havacılık Yönetimi üzerine master programında yer alan, akademisyen adayı. Kültür sanat, televizyon, sinema ve magazin gibi kategorilerin haberciliğini yapmasının en büyük nedeni de bu alanlara yakından ilgisi. Amacı ise habercilik ilkelerinin korunduğu, haber okurlarına kaliteli ve yararlı haberleri sunmak.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Medya

Yukarı