Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Kutsi’nin aşkı Feyza Çıpa, az kalsın ölüyordu!

Kutsi'nin aşkı Feyza Çıpa, az kalsın ölüyordu!

Magazin

Kutsi’nin aşkı Feyza Çıpa, az kalsın ölüyordu!

Ünlü şarkıcı ve oyuncu Kutsi’nin uğruna eşinden boşandığı, gözlerden uzak bir şekilde ilişkisini sürdüğü büyük aşkı Feyza Çıpa’nın kısa bir süre önce ölümden döndüğü ortaya çıktı.

Baba Ocağı, Mavi Kelebekler, Arka Sıradakiler gibi yapımlarda da rol alan güzel oyuncu, atlara olan sevgisi ve at binme tutkusu ile de biliniyor.

Kutsi ile evliliğe giden bir ilişki sürdüren Çıpa, at binerken sert bir şekilde at üstünden düşünce, vücudunda ezikler oluşurken, eli de kırıldı.

1 yıla yakın bir süredir at biniciliği eğitimi alan Çıpa, 10 gün önce önemli bir kaza atlatıp, ölümden döndü.

Ömerli’de her gün binicilik eğitimi alan, eğitim aldığı esnada dört nala giden at’ın üstünde iken sert bir şekilde yere düşünce, alelacele hastaneye kaldırıldı.

Kaza sonrası, en az 2 ay at binmesi yasaklanan Çıpa, “Dört nal engel atlıyordum. Parkur yapıyordum. O sırada düştüm. Vücudumun çeşitli yerlerinde ezilme oldu. Elim kırıldı. Şu an yürümekte zorluk çekiyorum ama buna da şükür” dedi.


İnternet ile ilgili engin deneyimlerimi e-ticaret tabanlı platformlarda hizmet verirken edindim. Evlenmeden önce Markafoni'de çalışıyordum. Bir süredir ise internet haberciliği ile ilgileniyorum. Sizlere okuması keyifli haberler üretebilmek için bizzat yabancı sinema, dizi ve magazin haberlerini Türkiye'ye yani sinehaber okurları olan sizlere ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı