Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Kuşum Aydın’dan şort itirafı ve Hülya Avşar yorumu

Kuşum Aydın'dan şort itirafı ve Hülya Avşar yorumu

Magazin

Kuşum Aydın’dan şort itirafı ve Hülya Avşar yorumu

Kuşum Aydın lakaplı sevilen sanatçı, konuk olduğu renkli sayfalar programında yıllar önce giydiği şort ile ilgili itiraflarda bulunurken, Hülya Avşar’ın yarı transparan kıyafeti ile ilgili de yorumda bulundu.

Konuk olduğu ‘Renkli Sayfalar’ programında, geçtiğimiz akşam sahne aldığı mekanda Hülya Avşar’ın, yarı transparan bir kıyafet giymesi ile ilgili yakıştıramadım dedi.

Bu yaşıma göre, hala taş gibiyim demek istemiş ama ben o dekolteyi Avşar’a yakıştıramadım açıklamasında bulundu. Sözlerine devam eden Aydın, “Zayıflamış, bebek gibi olmuş ama bu kıyafet son derece kötü dikilmiş, keşke parasına kıysaymış, ben elbiseyi güzel bulmadım” dedi.

Kendisininde yıllar önce sahneye şort ile çıktığından bahseden Aydın, ben yıllar önce o şort’u giyerek nasıl hata ettiysem, Hülya Avşar’ın ki de aynı hata dedi.

Kilo vermeye başladığım sıralarda haber olmak için o şortu giymiştim. İnsan haber olmak istemedikten sonra niye abuk subuk, ekstra bir şey yapayım ki diyerek samimi itiraflarda bulundu.

Ya açılıp saçılıyorsun, ya yüzünü boyuyorsun. Arkadaşlar ben evimde oturup gazetelerde yokum diye ağlayıp yastıklara kapananları biliyorum. Ben bile biraz haber olayım herkes beni unuttu dediğim günler oldu. Bu gerçek bunlar yaşanıyor.

Bu Hülya Avşar, Tarkan gibi starlar için geçerli olmayabilir şu anda.” Kuşum Aydın “Pişman oldun mu peki giydiğin için?” sorusuna ise şöyle cevap verdi:

“Hayır canım niye olayım. Beklediğim etkiyi yarattı. Bütün gazetelerde haber oldu. Ama bunu yapmasaydım bu kadar büyük haber olmayacaktı. Bana evlenme programı yapmak için teklifler geliyor. Ama bana iki kat para verseniz yapmam.”


Bilgisayar, internet ve sonrasında tabi ki gelişen teknolojiye olan ilgim eğitim yönümü belirlemede de kuvvetli bir gerekçe oldu. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama bölümünü tamamladım ve internet'i daha profesyonel olarak kullanmaya başladım. Haberi okuyan tarafta değil, yazan tarafta olarak artık bir haber editörüyüm.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı