Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Kuşum Aydın isyanlarda

Kuşum Aydın isyanlarda

Magazin

Kuşum Aydın isyanlarda

Geçtiğimiz haftalarda oryantal oynattığı klibi ile birlikte yeni bir şarkı ile uzun bir aradan sonra müzik piyasasına geri dönen Kuşum Aydın, verdiği bir röportajında isyan etti.

Yeni bir şarkı ile müzik piyasasına hızlı bir giriş yapmayı umut eden ancak beklentilerin altında kalan Çika Çika şarkısı ile tarzında da önemli bir değişikliğe gitmiş, bıyık ve sakal bırakmıştı.

Dijital dergi GZone’a konuşan Aydın açıklamalarda bulunurken, hakkında öne sürülen iddialara ilişkin de bilgiler verirken, “Kadın oldum, erkek oldum, yine de kimseye yaranamadım” diyerek yakındı.

KADIN KILIĞINDA OLMAKTAN ZEVK ALMADIM

Kadın kılığına girdiği ‘Hayriye’ şovu hakkında konuşan Kuşum Aydın, “Topuklu ayakkabı ile yürümeyi sevmiyorum. Açık söylemek gerekirse hayatımın hiçbir döneminde kadın kılığına girmekten zevk almadım. Kadın oldum yaranamadım, uzun sakallı erkek oldum yaranamadım, ne istiyorlar benden anlamadım?” diyerek isyan etti.


İnternet ile ilgili engin deneyimlerimi e-ticaret tabanlı platformlarda hizmet verirken edindim. Evlenmeden önce Markafoni'de çalışıyordum. Bir süredir ise internet haberciliği ile ilgileniyorum. Sizlere okuması keyifli haberler üretebilmek için bizzat yabancı sinema, dizi ve magazin haberlerini Türkiye'ye yani sinehaber okurları olan sizlere ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı