Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Kuşum Aydın Hülya Avşar’a çattı

Genel

Kuşum Aydın Hülya Avşar’a çattı

6 yıl aradan sonra Çika Çika isimli şarkısı ve oryantalli klibi ile müzik piyasasına geri dönen Kuşum Aydın, katıldığı bir radyo programında ki röportajında güzelliğinden hiç bir şey kaybetmeden Hülya Avşar’a çattı.

Kuşum Aydın Hülya Avşar'a çattı

Katıldığı radyo programında, Star Tv ekranlarında yayınlanan ‘Bir Hülya Avşar Sohbeti’ isimli programına atıfta bulunarak, “Bir zamanlar yere yatıp şarkı söyleyen Hülya Avşar’a mı kaldı program sunmak?”” diyerek Hülya Avşar’ı eleştirdi.

Yeni şarkısı ile birlikte tarzında tamamen değişikliğe giden, sakal ve bıyık bırakıp, çocuk sahibi olmak istiyorum diyen Kuşum Aydın, Hülya Avşar’a çok sert sözler ile yüklendi.

Hülya Avşar’ın Star Tv’de sunduğu program için, “Bir zamanlar yere yatıp şarkılar söyleyen Hülya Avşar haberci formatında program sunuyor. Bu işler sana mı kaldı? İzlerken fenalık geçiriyorum valla” diyen Aydın, Hülya Avşar’ın tepkisini çekeceğe benziyor.

Müzik piyasasına geri dönen Aydın, Ocak ayında katıldığı Renkli Sayfalar programında da Hülya Avşar’ı eleştirmiş, giydiği yarı-transparan kıyafet için yakıştıramadım, güzel değil! demişti. Aydın’ın bu ifadeleri sonrasında, Hülya Avşar’ın Aydın’a cevap verip vermeyeceği de merak konusu oldu.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Genel

Yukarı