Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Kurtlar Vadisi Pusu’nun yeni kanalı TRT oldu!

Dizi Haberleri

Kurtlar Vadisi Pusu’nun yeni kanalı TRT oldu!

Perşembe akşamlarının vazgeçilmezi olan ve yayınlandığı süre boyunca reyting rekorları kırarak ekranın en çok izlenen dizilerinden olan Kurtlar Vadisi Pusu sonunda yeni kanalını buldu.

Kurtlar Vadisi Pusu'nun yeni kanalı TRT oldu!

Pana Film, 15 Temmuz darbe girişimi öncesinde ‘Kurtlar Vadisi Pusu’ ismi için Türk Patent Enstitüsü’ne başvurması nedeni ile bu girişimlerinin savcılığa intikal etmesi sonrasında yasal sorunlarla boğuşmuştu.

Sahibi olduğu Pana Film adına hakim karşısına çıkan Necati Şaşmaz ve ortağı için beraat kararı verilmiş, FETÖ terör örgütü ile bir bağlantıları olmadığı ifade edilmişti.

Bu sorunlar içerisinde Kurtlar Vadisi Darbe olarak dizinin devam edeceği söylentileri dolaşırken, dizinin Kurtlar Vadisi Pusu olarak devam etmesinde karar kılındı.

Kurtlar Vadisi Pusu darbede beyazperde de izleyici ile buluşacak olup, filmin yayın haklarının da TRT’e verileceği iddia edildi.

Henüz taraflardan resmi bir açıklama gelmezken, kulislerde dolaşan iddia ise Kurtlar Vadisi Pusu’nun 2017 Eylül ayı itibari ile kendi gününde TRT 1 ekranlarında yayınlanması üzerine anlaşıldığı şeklinde.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı