Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Kötü Çocuk filminin galası yapıldı

Kötü Çocuk filminin galası yapıldı

Film Haberleri

Kötü Çocuk filminin galası yapıldı

Büşra Küçük’ün kitabından beyaz perdeye uyarlanan, yapımcılığını TAFF’ın üstlendiği merakla beklenen Kötü Çocuk filminin galası 18 Ocak’da yapıldı.

18 Ocak Çarşamba günü gerçekleştirilen galaya filmin hayranları akın ederken, Kanyon’da da ünlüler akını vardı. Gala’nın başlamasına saatler varken alanı dolduran izleyiciler, oyuncuları görünce sevinçten çığlıklar attılar.

Kırmızı halı seromonisinde, yılın en romantik, en aşk dolu en tutku dolu filmi olduğunu ve kalbinde aşk olan herkesin tutkuyla aşkına koşacağı bir film çektiklerini belirten filmin yönetmeni Yağız Alp Akaydın, öncelikle kitabın yazarına teşekkür etmek gerektiğini belirtti.

Filmin erkek başrol oyuncusu genç oyuncu Tolga Sarıtaş, “Çok dinamik bir gençlik filmi çektiğimizi düşünüyorum. Çok heyecanlıyım. Hem kitabın hem de oyuncuların sevenleri burada. Bu kadar fanın buraya gelmiş olması bizi çok motive ediyor. Bizim için onların sayesinde çok daha güzel bir izleme olacak. Aksiyon dolu ve temposu hızlı bir film çektik” dedi.

Büşra Küçük, Tolga Sarıtaş, Afra Saraçoğlu, Sarp Akkaya, Tülin Özen ve diğer oyuncular fanların bulunduğu salona giderek izleyicilere iyi seyirler dilediler.

Heyecanla film ekibini bekleyen hayranlar film ekibi, salondan ayrılmadan öncede tüm fanlarla birlikte selfie çekmeyi de ihmal etmediler.


İnternet ile ilgili engin deneyimlerimi e-ticaret tabanlı platformlarda hizmet verirken edindim. Evlenmeden önce Markafoni'de çalışıyordum. Bir süredir ise internet haberciliği ile ilgileniyorum. Sizlere okuması keyifli haberler üretebilmek için bizzat yabancı sinema, dizi ve magazin haberlerini Türkiye'ye yani sinehaber okurları olan sizlere ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Film Haberleri

Yukarı