Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Konservatuar Anneleri Örüyor Minik Yürekler Üşümüyor

Kültür Sanat

Konservatuar Anneleri Örüyor Minik Yürekler Üşümüyor

Süleymanpaşa Belediye Konservatuvarında çocukları eğitim gören annelerden minik yüreklere sıcacık destek geldi.

konservatuvar anneleri örüyor

Çocuklarını beklerken geçen zamanı değerlendirmek ve ihtiyaç sahibi çocuklara destek olmak için başlattıkları, “Konservatuar Anneleri Örüyor Minik Yürekler Üşümüyor” kampanyasında 30 günde 85 takım atkı-bere örüldü.

Yaklaşık 20 annenin boş zamanlarını değerlendirmek üzere başlattığı kampanyada örülen atkı ve bereler Nurettin Ekmekçioğlu ve Murat Hüdavendigar İlkokullarına teslim edildi. Ördükleri atkı ve berelerin içerisine küçük notlar yazmayı da ihmal etmeyen konservatuvar anneleri notlarıyla da ihtiyaç sahibi öğrencilerin kalplerini ısıttı.

Bir çocuğun bile yüzünü güldürmenin öneminin büyük olduğu şu günlerde annelerimiz onlarca çocuğun yüzünü güldürdüler.

Atkı ve bere takımlarını ihtiyaç sahibi öğrencilere teslim eden Süleymanpaşa Belediye Konservatuarı Şefi Salih Demirci “20 annemiz çocuklarının dersleri olduğu bir ay boyunca hiç durmadan, sıkılmadan, yorulmadan ihtiyaç sahibi çocuklarımız üşümesin diye uğraş verdiler.

Ortaya inanılmaz güzel işler çıkardılar. Bir ayın sonunda atkı bere takımlarımızı da minik öğrencilerimize ulaştırdık. Bir çocuğun bile yüzünü güldürmenin öneminin büyük olduğu şu günlerde annelerimiz onlarca çocuğun yüzünü güldürdüler. ‘Konservatuar Anneleri Örüyor Minik Yürekler Üşümüyor’ adlı kampanya ile minik yürekleri ısıtan tüm annelerimize emeklerinden dolayı çok teşekkür ederim” dedi.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Kültür Sanat

Yukarı