Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Konser başına 40 Bin Tl kazanan Gökhan Türkmen: Para kazanamıyorum!

Magazin

Konser başına 40 Bin Tl kazanan Gökhan Türkmen: Para kazanamıyorum!

Gökhan Türkmen

Konser başına en az 40 bin TL para kazanan ve dikkat çeken Gökhan Türkmen, bugün yaptığı açıklamaları ile tepki çekti. Türkiye’de en fazla paranın kazanıldığı sektörlerden bir tanesi olan popçu ve topçu diye tabir edilen dünyalardan bir tanesi olduğu biliniyor. Ancak zaman zaman bazı ünlüler tarafından yapılan açıklamalar aylık 1404 TL asgari ücret ile geçinen milyonlarca vatandaşın söz konusu olduğu Türkiye’de büyük tepkilerin odağında kalmasını sağlıyor.

Açıklamalarında kendisinin aylık olarak kazancının söz konusu çok düşük olduğunu belirten Gökhan Türkmen, kazandığı paranın sadece kızlarına yettiğini ve kendisine yatırım yapacak para dahi kalmadığını ifade etti. Konser başına 40 bin TL kazandığı öğrenilen Türkmen, sözlerine şu şekilde devam etti; ”Ailemin istediği evi dahi alamadım, popçu değil topçu olmalıymışım” dedi.

”İnsanlara Bir Şeyleri Beğendirmek Çok Zor”

Kendisinin şarkı ve söz yazdığını, bu yönde satın almak isteyenlerin talep göstermesine rağmen şarkıları dinledikten hemen sonra vazgeçtiklerini ifade eden Türkmen, insanlara bir şeyleri beğendirmenin çok zor olduğundan yakındı. Sosyal medyada bu açıklamalar ayrı bir tepki çekerken, Türkmen’in ”emek vermeden kazanç olmayacağını bilmesi” gerektiği birçok kullanıcı tarafından dile getirildi.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı