Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Kocaeli’de Gönülden Dile Şarkılar konseri verildi

Kocaeli'de Gönülden Dile Şarkılar konseri verildi

Kültür Sanat

Kocaeli’de Gönülden Dile Şarkılar konseri verildi

Kocaeli Büyükşehir Konservatuvarı Bayanlar Türk Müziği Topluluğu konserinde birbirinden güzel Türk Sanat Müziği eserleri coşkuyla dinlendi.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Konservatuvarı Bayanlar Türk Müziği Topluluğu tarafından SDKM’de düzenlenen konser, Türk Sanat Müziği sevenleri tarafından beğeniyle izlendi.

Ayşen Cengiz’in şefliğini yaptığı Bayanlar Türk Müziği Topluluğu’nun verdiği konserle müzikseverlerle buluşan koro, Türk Sanat Müziğinin eşsiz eserleriyle sanatseverleri adeta büyüledi.

“Gönülden Dile Şarkılar” konseriyle müzikseverlerle bir araya gelen Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Konservatuvarı Bayanlar Türk Müziği Topluluğu seçkin repertuvarıyla müzik keyfi yaşattı.

SDKM’yi dolduran sanat müziği severlerin arasında özel konuklar da vardı. Yaşlılar yurdunda kalan yaşlılarda konseri izlemeye gelmişti.

Konser boyunca eserlere eşlik eden, unutulmaz bir akşam yaşayan yaşlılara konser sonunda Büyükşehir Belediyesi tarafından çiçek takdim edildi.


İnternet ile ilgili engin deneyimlerimi e-ticaret tabanlı platformlarda hizmet verirken edindim. Evlenmeden önce Markafoni'de çalışıyordum. Bir süredir ise internet haberciliği ile ilgileniyorum. Sizlere okuması keyifli haberler üretebilmek için bizzat yabancı sinema, dizi ve magazin haberlerini Türkiye'ye yani sinehaber okurları olan sizlere ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Kültür Sanat

Yukarı