Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Klavye Delikanlıları’ndan ilk tanıtım geldi 1. Tanıtım

Klavye Delikanlıları'ndan ilk tanıtım geldi 1. Tanıtım

Dizi Haberleri

Klavye Delikanlıları’ndan ilk tanıtım geldi 1. Tanıtım

Süreç Film’in yapımcılığını üstlendiği, Murat Şeker’inde genel yönetmenliğini ve senaristliğini yaptığı Klavye Delikanlıları isimli Show Tv’nin yeni dizisinden ilk fragman yayınlandı.

Yeni nesil gençliğin maceraları ve ailelerinin onları ile olan sınavını ekrana taşıyacak olan dizinin senaryosu, Murat Şeker ve Ali Tanrıverdi tarafından kaleme alınıyor.

Rasim Öztekin, Kaan Yıldırım, Vildan Atasever, Uraz Kaygılaroğlu ve Ali Barkın’ın başrollerinde yer aldığı Klavye Delikanlıları’nda bu isimlere Selen Seyven, Seray Sever, Gül Onat, Cengiz Küçükayvaz, Sinan Çalışkanoğlu, Filiz Taşbaş, İpek Tanrıyar ve Mert Asker gibi oyuncularda eşlik ediyor.

KLAVYE DELİKANLILARI KONUSU

Bayram ve Kerem küçük yaşlardan itibaren insanlarla çok fazla diyalog kuramadıkları için asosyal olmuş ve bütün vaktini bilgisayarda geçiren iki yakın arkadaştır. İnsanların yüzlerine söyleyemediklerini bilgisayar vasıtasıyla dile getirip bir de üstüne para kazanıyorlardır. Yani kısaca “TROL” olmuşlar.

Bayram’ın kuzeni ve bizimkilerin tam tersi bir karakter olan Kuzen Volki Amerika’dan dönmüştür. Dijital dolandırıcılık yapmak için takım kuruyordur. Bayram ve Kerem’i peşinden sürükleyerek yeni nesil bir dolandırıcılık şebekesinin içine sokar. Takımda bir eksik kalmıştır; Seyran. Güzelliği ve zekası sayesinde bir dolandırıcılık abidesi olan Seyran da ekibe katılır. Özellikle zengin insanları kredi kartları üzerinden dolandırmayı hedefleyen ekibimizi uzun soluklu, bol maceralı ve aşırı komik bir yolculuk bekliyordur.


Bilgisayar, internet ve sonrasında tabi ki gelişen teknolojiye olan ilgim eğitim yönümü belirlemede de kuvvetli bir gerekçe oldu. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama bölümünü tamamladım ve internet'i daha profesyonel olarak kullanmaya başladım. Haberi okuyan tarafta değil, yazan tarafta olarak artık bir haber editörüyüm.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı