Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Kıvılcım Ural’dan beklenen özür: Yanlış anlaşıldım!

Magazin

Kıvılcım Ural’dan beklenen özür: Yanlış anlaşıldım!

Kıvılcım Ural ile Kaan Tangöze arasında aşk yaşandığı haberlerine karşı kullandığı ifadelerden dolayı yanlış anlaşılan Kıvılcım Ural açıklama yaptı.

Seçkin Piriler ve Kaan Tangöze çiftinin boşanmasına neden olduğu iddiaları ile gündemden düşmeyen Kıvılcım Ural, bugün basın açıklamasında kendisinin bir programda canlı yayın esnasında söylediği bazı kelimelerin yanlış anlaşıldığını ve yanlış yorumlandığını ifade etti.

16 yaşından beridir Kaan Tangöze ile tanıştıklarını ve bir süre beraber olmalarının yanında 17 yaşında Kaan Tangöze ile birbirlerine aşık olduklarını açıklayan Kıvılcım Ural, bununla birlikte Kaan Tangöze’nin evliliğini kendisinin yıkmadığı gibi hiçbir şekilde aile ilişkilerine de kendisinin müdahil olmadığını belirtmişti.

Özür Dilerim!

Kıvılcım Ural, kendisinin bu yanlış anlaşılma dolayısı ile özür dilediğine değinerek, sanatı ve başarısı ile anılan birisinin bu şekilde söylemlerde yer almasının uygun olmadığını, bununla birlikte kendisinin de sürekli olarak bu şekilde anılmasının doğru bir durum olmadığını açıkladı. Sürekli Kaan Tangöze dolayısı ile medya önüne gelen ve aralıklarla yaşanan olayların arasında kalan Kaan Tangöze ve Kıvılcım Ural’ın açıklamaları yılda 1 kere medyanın ana gündeminde yer alan meseleler arasında yerini almakta. Kaan Tangöze’nin açıklama yapmaması olayları daha fazla kızıştırıyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı