Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Kıvılcım Ural, kavga ettikleri haberlerini yalanladı

Magazin

Kıvılcım Ural, kavga ettikleri haberlerini yalanladı

Kıvılcım Ural’a geçtiğimiz günlerde magazin gündemine bomba gibi düşen Duman’ın solisti Kaan Tangöze ve Kıvılcım Ural’ın büyük bir kavga edip ayrıldığı haberleri soruldu.

Kıvılcım Ural, kavga ettikleri haberlerini yalanladı

Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi’nde konser veren Duman’ı izlemeye gelenler arasında, grup solisti Kaan Tangöze’nin sevgilisi Kıvılcım Ural’da vardı.

30 kadar parça seslendirerek, 3 saat boyunca sahnede kalan Duman grubu dinleyenlere müzik ziyafeti yaşatırken, son günlerde ortaya atılan kavga iddiaları Kıvılcım Ural’a soruldu.

Ayrıldıkları yönünde çıkan bu haberler için şaşırdığını ve anlam veremediğini söyleyen Kıvılcım Ural, biz mutlu bir çiftiz dedi.

Evlilik, ilişkilerinin durumu ve konser’i en önden izleyen Tangöze’nin oğlu Hakan ile ilgili de konuşan Ural, şu cümleleri kurdu:

“Kaan’la tartışmadık. Haberler nasıl çıkıyor bilmiyorum. Mutlu bir çiftiz. Bizi görenler imreniyor. Ortalığı karıştırmak isteyenler var”. Evliliği de düşünmediklerini söyleyen Ural, “Kaan’ın çocuklarıyla da tanıştım. Minikleri çok seviyorum. O harika bir baba.” dedi.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı