Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Kıvılcım Ural: 16 yaşında birlikte oldum!

Magazin

Kıvılcım Ural: 16 yaşında birlikte oldum!

Kıvılcım Ural canlı yayında Seren Serengil ile tartıştı.

Kıvılcım Ural son günlerde sürekli olarak medya önünde yer alan bir isim olarak biliniyor. Kaan Tangöze olayından dolayı baskı altında tutulan Ural, Kaan Tangöze ile ilişki yaşadığını ve aktif olarak aşk hayatının bu yönde olumlu olarak ilerlediğini belirtti. Türkiye’De yıllardan beridir gündeme gelen ve aşk iddiaları ile anılan ikilinin yeni dönemde birlikteliklerinin de ciddi bir kriz durumu yaşattığı biliniyor.

İddialara göre Kıvılcım Ural kendisinin Kaan Tangöze ile 16 yaşında birliktelik yaşadığını ve o gün bugünden beridir aşk durumunun herhangi bir şekilde değişmediğinin sinyallerini verdi.

2.5 Yıldır Aşığız!

Kıvılcım Ural, 2.5 yıldan beridir Tangöze ile birlikte olduklarını ve aşk hayatı yaşadıklarını ifade ederek, bu yönde herhangi bir şekilde iddia edildiği gibi 6 yıllık ilişkilerinin söz konusu olmadığını ifade etti. Kıvılcım Ural ve Seren Serengil canlı yayında programda birbirleri ile tartıştı. Ural ”siz tek taraflı beni suçluyorsunuz!” diyerek sert çıkış gösterirken, Serengil ise bu sözler üzerine herhangi bir yanıt vermeyerek tek taraflı olarak herhangi bir suçlamanın söz konusu olmadığını açıkladı.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı