Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Kıvanç Tatlıtuğ’un yeni filmi kış’ın vizyonda

Kıvanç Tatlıtuğ'un yeni filmi kış'ın vizyonda

Film Haberleri

Kıvanç Tatlıtuğ’un yeni filmi kış’ın vizyonda

Son olarak Star Tv ekranlarında yayınlanan Ay Yapım imzalı Cesur ve Güzel dizisinde izleyici karşısına çıkan yakışıklı oyuncu, bu kış beyazperde’de yeni filmi ile sinemaseverlerin karşısında olacak.

Başarılı oyuncunun yer alacağı yeni sinema filmi kış ayında vizyonda olacak. Tatlıtuğ’u sinema filminin yapımcılığını, ikinci sinema projesine imza atacak olan, Murat Boz ve Büşra Pekin’in üstlendiği Hadi İnşallah’ın yapımcılığını üstlendiği 25 Film yapacak.

Arkadaşım Hoşgeldin, Komedi Dükkanı gibi yapımları da televizyon ekranına taşıyan 25 Film’in yapımcılığını üstleneceği sinema filminin yönetmenliğini de Bora Egemen üstlenecek.

Sinema filmi, hüzünlü bir baba-oğul hikayesini beyazperde’ye taşırken, filmin çekimleri ise önümüzde ki ay Kaş ilçesinde başlayacak. Çekilecek sinema filminin ismi ve vizyon tarihi ise henüz netleşmedi.

KIVANÇ TATLITUĞ’UN YER ALDIĞI FİLMLER

Amerikalılar Karadenizde, Oyuncak Hikayesi 3, Kelebeğin Rüyası


Havacılık Yönetimi üzerine master programında yer alan, akademisyen adayı. Kültür sanat, televizyon, sinema ve magazin gibi kategorilerin haberciliğini yapmasının en büyük nedeni de bu alanlara yakından ilgisi. Amacı ise habercilik ilkelerinin korunduğu, haber okurlarına kaliteli ve yararlı haberleri sunmak.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Film Haberleri

Yukarı