Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Kıvanç Tatlıtuğ’a ‘Melek’ partner

Kıvanç Tatlıtuğ'a 'Melek' partner

Medya

Kıvanç Tatlıtuğ’a ‘Melek’ partner

Mavi Jeans’ın reklamlarında boy gösteren yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ’un, bu yıl çekilecek reklamlarında kendisine eşlik edecek olan partneri Dünyaca ünlü bir güzel oldu.

Reklam filmleri için Kıvanç Tatlıtuğ ile uzun soluklu bir anlaşma yapan Mavi, Sonbahar-Kış kreasyonunun tanıtımı için çekilecek reklam filminde Tatlıtuğ’a partner olarak Victoria Secret meleği ile anlaştı.

İngiliz top model Megan Williams, yeni sezonun kreasyonunu tanıtan reklam filminde Kıvanç Tatlıtuğ ile birlikte kamera karşısına geçecek. İki ismin bir araya geleceği reklam filmi çekimlerinde sahnelenecek senaryo ise şimdilik bilinmiyor.

Güzelliği ile 14 yaşında dikkatleri üzerine çeken Megan Williams, Londra ve New York arasında mekik dokuyor. Henüz 23 yaşında olan genç model, daha önce Dünyaca ünlü Guess ile Ralph Lauran gibi markalarla iş birliği yaptı.


Muğla Marmaris'te yaşıyorum. Uzun yıllardır profesyonel olarak web yöneticiliği ve çeşitli platformların editörlüklerini üstlendim. Dürüst, ilkeli ve etik habercilik en önemli kriterim olup, sizlere içerik kapsamımız dahilinde en güncel haberleri sunmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Medya

Yukarı