Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Kıvanç Tatlıtuğ çocuk istiyor!

Kıvanç Tatlıtuğ çocuk istiyor!

Magazin

Kıvanç Tatlıtuğ çocuk istiyor!

Türkiye’nin en yakışıklı ve karizmatik erkek oyuncuları arasında yer alan, ekranların aranın ismi Kıvanç Tatlıtuğ, Bodrum tatilini sonlandırdı.

Eşi ile birlikte Bodrum’da lüks yatında mavi tura çıkarak sezonun yorgunluğunu atan Kıvanç Tatlıtuğ, tatilde tekneden düşerek şans eseri pervaneye çarpmaktan ufak farkla kurtulmuştu.

Muhabirlerin devamlı gözünün üstünde olduğu Tatlıtuğ, yaz boyunca haber niteliğinde bir görüntü vermemek için dürbün ile etrafta muhabir var mı diye gözetledi.

Bodrum tatilinden İstanbul’a dönen yakışıklı oyuncu, köpeği Mars’ı bebek sahilinde dolaştırırken objektiflere takıldı.

Ayak üstü soruları cevaplayan Tatlıtuğ, basın muhabirinin çocuk düşünüyor musunuz? sorusuna, “Her şey kısmet. Biz de istiyoruz tabii, yoksa niye evlendik? Belli bir zamanı yok.” yanıtını verdi.

Yeni sezonda bir proje de yer alıp almayacağı ile ilgili olarak da hayranlarını üzecek bir yanıt veren yakışıklı oyuncu, dönüş tarihini “Ocak” ayı olarak açıkladı.


Havacılık Yönetimi üzerine master programında yer alan, akademisyen adayı. Kültür sanat, televizyon, sinema ve magazin gibi kategorilerin haberciliğini yapmasının en büyük nedeni de bu alanlara yakından ilgisi. Amacı ise habercilik ilkelerinin korunduğu, haber okurlarına kaliteli ve yararlı haberleri sunmak.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı