Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Kısmetse Olur’un 2 Nisan Finalinde Neler Olacak?

Kısmetse Olur'un 2 Nisan Finalinde Neler Olacak?

Televizyon

Kısmetse Olur’un 2 Nisan Finalinde Neler Olacak?

Kanal D’nin çok konuşulan evlendirme programı Kısmetse Olur’da bir haftanın finaline daha yaklaşılırken, eleme gecesinde ortalık karışacak gibi görünüyor.

Kısmetse Olur haftanın finali fragmanı yayınlandı. Fragman’da eleme gecesinde ortalık karışırken, Tuğçe’nin açıklaması evi geriyor.

Eve gelen eski aday Emre’ye aday olan Farima ve Tuğçe’nin dostlukları, Tuğçe’nin yaptığı bir açıklama ile bozulacağa benziyor.

Farima’nın kendisine, “Emre beni kullandı, seni de kullanacak” dediğini açıklaması ile, Farima şaşkınlık içerisinde kalıyor.

Gözler Emre’nin bu duruma nasıl bir tepki verileceğine çekilmişken, bu iddialara ne diyeceği de merak konusu oldu.

Peki Tuğçe’nin arkadaşının söylediği bir bilgiyi herkesle paylaşması, Emre’nin Tuğçe’ye olan yaklaşımını değiştirecek mi? Hepsi yarın akşam haftanın finalinde ortaya çıkacak!

Kısmetse Olur 2 Nisan Haftanın Finali Fragmanı

Loading the player...

Bilgisayar, internet ve sonrasında tabi ki gelişen teknolojiye olan ilgim eğitim yönümü belirlemede de kuvvetli bir gerekçe oldu. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama bölümünü tamamladım ve internet'i daha profesyonel olarak kullanmaya başladım. Haberi okuyan tarafta değil, yazan tarafta olarak artık bir haber editörüyüm.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı