Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Kısmetse Olur evinde Kaan ortalığı karıştırıyor

kısmetse olur 30 aralık kavga

Televizyon

Kısmetse Olur evinde Kaan ortalığı karıştırıyor

30 Aralık’da yayınlanan Kısmetse Olur programında Kaan’ın bir anda sesini yükseltmesi ve masaya yumruğunu vurması üzerine ortalık karışıyor.

Kısmetse Olur’un bugün yayınlanan bölümünde Sibel ve Kaan’ın kavgası programa damga vurdu. Ünal ve Kaan arasında kalan gelin adayı Sibel bu kavgadan sonra yönünü tamamen Ünal’a çevirdi.

Kavga ise Ünal ve Sibel’in yakınlaşmaya başlamasının ardından Kaan’ın Sibel’in yanın konuşmaya gelmesiyle başladı.

kısmetse olur 30 aralıkda kaan ve ünal birbirine girdi

Kısmetse Olur’un dün yayınlanan bölümünde Sibel ve Ünal dans etmişlerdi. İkilinin yakınlaşmasını sindiremeyen Kaan Sibel’le konuşurken bir anda hiddetlenip sesini yükseltti ve yumruğunu masaya vurdu. Sibel’de son yumruğu aralarında başlamaya çalışan ilişkiye indirdi.

Kaan’ın yumruğunu masaya vurmasına çıldıran gelin adayı . “Sen hayırdır ya, kimsin? Bana hangi hakla sesini yükseltiyorsun? Masaya nasıl yumruğunu vurabiliyorsun?” diyerek tepkisini ortaya koydu.

Diğer gelin adayları ise Kaan’ın tepkisini samimi bulmadı. “Bu o an vermen gereken bir tepkiydi. Düşünüp düşünüp buraya oynamaya gelmeyin” dedi.

Damatlar evinden gelinler evini izleyen ve Kaan’ın Sibel’e bağırdığını gören Ünal ise çileden çıktı ve gelinler evini bastı. Kaan’ın üstüne yürüyen Ünal “Sen bu kıza nasıl bağırıyorsun” diyerek tezgahtaki tost makinesini Kaan’a fırlatmaya çalıştı ancak gelin adayları tarafından engellendi.

Loading the player...

(Posta)


Havacılık Yönetimi üzerine master programında yer alan, akademisyen adayı. Kültür sanat, televizyon, sinema ve magazin gibi kategorilerin haberciliğini yapmasının en büyük nedeni de bu alanlara yakından ilgisi. Amacı ise habercilik ilkelerinin korunduğu, haber okurlarına kaliteli ve yararlı haberleri sunmak.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı