Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Kısmetse Olur 31 Mart Fragmanı 396.Bölüm Tuğçe Günün Konusu Oldu

Kısmetse Olur 31 Mart Fragmanı 396.Bölüm Popülerler Seçildi

Dizi Haberleri

Kısmetse Olur 31 Mart Fragmanı 396.Bölüm Tuğçe Günün Konusu Oldu

Kısmetse Olur’da önce ki gün yayınlanan programda Tuğçe’nin Emre’ye talip olması sonrasında, bugün yayınlanan programda gelin adayları Tuğçe’nin üzerine gittiler.

Emre kendisine aday olan Tuğçe ile bahçede konuşurken, Tuğçe adayların üzerine gelmesi ile ilgili Emre’ye yaşananları anlatınca, Emre, “benim yüzümden senin üzerine gelmelerine” müsade etmem diyerek Tuğçe’yi savundu.

Melis, aralarını düzeltmesi için Yağmur’u alıp damatlar evine Şehmus’un yanına götürürken, Şehmus’un yaptığı konuşma Yağmur’u şoke etti. ‘Bizden Olmaz’ şeklinde konuşan Şehmus, birlikte olmayalım, bitirelim diyerek görüştüğü adaya kapıları kapattı.

Bu tepkiyi beklemeyen Yağmur, duruma sinirlenince hediyeleri yere çarpınca kısa süreli bir gerginlik yaşandı.

Evden elenip geri gelen Rabia ise hayranlarının sürprizi ile şaşkınlık yaşadı. Hayranlarının mimarı olduğu bu sürpriz damatlar evinde hazırlanırken, Rabia mutluluktan göz yaşlarını tutamadı.

Diğer yandan programın sunucusu Seda Hanım eve gelerek, adaylar arasında yapılan oylama ile popüler gelin ve damat adayını seçti.

Gelinler evinden popüler olan gelin adayı Farima seçilirken, gelinler evinde ise evin büyük ilgi gören damat adayı Emre oldu.

Kısmetse Olur 31 Mart Fragmanı izle

Loading the player...


İnternet ile ilgili engin deneyimlerimi e-ticaret tabanlı platformlarda hizmet verirken edindim. Evlenmeden önce Markafoni'de çalışıyordum. Bir süredir ise internet haberciliği ile ilgileniyorum. Sizlere okuması keyifli haberler üretebilmek için bizzat yabancı sinema, dizi ve magazin haberlerini Türkiye'ye yani sinehaber okurları olan sizlere ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı