Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Kısmetse Olur 30 Ocak Fragmanı 344.Bölüm Elenmeme Sürprizi

Kısmetse Olur 30 Ocak Fragmanı 344.Bölüm Elenmeme Sürprizi

Televizyon

Kısmetse Olur 30 Ocak Fragmanı 344.Bölüm Elenmeme Sürprizi

Kısmetse Olur evinde bir haftanın finali daha geride bırakıldı. 29 Ocak Haftanın Finalinde kimse elenmezken, gözler Kısmetse Olur 30 Ocak fragmanı ‘na çevrildi.

Kısmetse Olur haftanın finalinde evin konuştuğu ilk konu, dışarıdan bir adayın elini tutup evi terk ettiği için diskalifiye olan Berker idi.

Çokça eleştirilen, bir daha eve geri dönme ihtimali olmayan Berker’in bu davranışı masaya yatırılırken, bu yaşanan sorun nedeni ile büyük acı çeken Gözde ise arkadaşlarında teselli edildi.

Adnan ve Didem’in birinci olduğu haftada, gelin ve damat adaylarının verdiği oylarla dokunulmazlık elde eden isimlerde belli oldu.

Buna göre oy çokluğu ile damatlar evinde dokunulmazlık alan isim Gökhan olurken, gelinler evinde elenme riskini 1 haftalık atlatan isim de Berker tarafından terk edilen Gözde oldu.

Bu bölümün sürprizi ise, bu hafta ki haftanın finalinde ‘kimsenin elenmemesi’ oldu.

Kısmetse Olur 30 Ocak Fragmanı izle

Loading the player...

İnternet ile ilgili engin deneyimlerimi e-ticaret tabanlı platformlarda hizmet verirken edindim. Evlenmeden önce Markafoni'de çalışıyordum. Bir süredir ise internet haberciliği ile ilgileniyorum. Sizlere okuması keyifli haberler üretebilmek için bizzat yabancı sinema, dizi ve magazin haberlerini Türkiye'ye yani sinehaber okurları olan sizlere ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı