Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Kısmetse Olur 24 Mart Fragmanı 391.Bölüm Onur ve Aycan buzları eritti

Dizi Haberleri

Kısmetse Olur 24 Mart Fragmanı 391.Bölüm Onur ve Aycan buzları eritti

Kısmetse Olur’da romantik anlar yanı sıra, Şehmus ve annesinin sahneleri ile adayları ve izleyenleri güldüren sahneler yüzlerde tebessüm bıraktı. Aycan’ın üzüntülü anlarında ise yanında ki isim eski sevgilisi Onur oluyor.

Kısmetse Olur 24 Mart Fragmanı 391.Bölüm Onur ve Aycanda şok gelişme

Aycan’ın yanından ayırmadığı, çok düşkün olduğu köpeğinin ölmesi ile büyük üzüntü yaşayan Aycan, teselliyi Melis’in omuzlarında arıyor. Melis’in yanına giden ve ağlayarak “sevdiklerini kaybettiğini” belirten Aycan’ın bu hali Onur’u sarsıyor.

Aycan evden ayrılmadan önce mutlu bir aşk yaşayan ikilinin arasında ki buzlar, Onur’un Aycan’ın yanında olması ile erirken, Onur’un bu tavrı barışacaklar mı sorusunu gündeme getirdi.

Aycan’ın elini tutan Onur’a benzer bir karşılıkla Onur’un elini koklayıp öpen Aycan, Onur’a karşı hala hisleri olduğunu ve aşkını göstermiş oldu.

Duygusal bu anların yanı sıra, Şehmus ve annesinin diyalogları evdeki adayları kahkahaya boğdu. Şehmus’un ilgilendiği gelin adayı Yağmur’u istemeyen ve kıskanan Emine Anne, oğluna ilginç bir çıkışta bulundu.

Yağmur’a çikolata aldığını öğrenmesi ile şok olan Emine Anne, Yağmur’a oğlumun peşini bırak derken, oğluna karşı da sitemde bulunarak, bana bugünden bugüne “içlik” dışında hiç hediye aldın mı demesi evi gülmekten kırıp geçirdi.

Kısmetse Olur 24 Mart Fragmanı izle

Loading the player...

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı