Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Kısmetse Olur 23 Mart Fragmanı 390.Bölüm’de şok gelişme

Kısmetse Olur 23 Mart Fragmanı 390.Bölüm Tuğçe'nin kuzeni şaşırttı

Dizi Haberleri

Kısmetse Olur 23 Mart Fragmanı 390.Bölüm’de şok gelişme

Kısmetse Olur’un ekranlara gelen bölümünde evi ziyaret eden Tuğçe’nin kuzeni Kübra, damat adaylarından Akın’a yüklenirken, tepkisi de ağır oldu.

Eve gelin Emre’nin talibi 3 gelin adayı, Emre’ye kendilerini yakınlaştırabilmek için birbirleri ile yarışırken, Melis ise ortalığı karıştıracak sözler sarf ediyor.

Melis’e göre, Emre’ye aday olan gelin adaylarının niyeti popüler olmak. Emre’ye aday olan Gamze ise, Melis’in bu suçlamasına karşı, “Ben zaten popüler bir insanım, popüler diye de kimsenin peşinden gitmem” dedi.

Emre’ye aday olanlardan Sevgican, Didem’le sohbet ederken, Emre’ye karşı duyguları olduğunu ve ondan hoşlandığını açıklıyor. Ancak Emre henüz kendine talip olan adaylardan herhangi birine yakınlaşmış değil.

Diğer yandan biten Tuğçe ve Akın aşkında, evi geren pek çok iddia ortaya atılmıştı. Bunlardan biride, Akın’ın Tuğçe’ye hediye ettiği oyuncak ayının aslında eski kız arkadaşına ait olduğu idi.

Bu iddianın evi sarsması sonrasında, Tuğçe’nin evi ziyarete gelen kuzeni Kübra, yanında bir oyuncak ayı getirip, bunu Akın’a veriyor ve “Umarım bundan sonraki hayatında yeni girecek kıza da bunu hediye eder” diyerek de Akın’ı oldukça zor durumda bırakıyor.

Bu gelişmelerin yaşandığı bölüm sonrasında, 23 Mart Perşembe günü devam edecek olan Kısmetse Olur 390.Bölüm fragmanı da yayınlandı.

Kısmetse Olur 23 Mart Fragmanı izle

Loading the player...


Muğla Marmaris'te yaşıyorum. Uzun yıllardır profesyonel olarak web yöneticiliği ve çeşitli platformların editörlüklerini üstlendim. Dürüst, ilkeli ve etik habercilik en önemli kriterim olup, sizlere içerik kapsamımız dahilinde en güncel haberleri sunmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı