Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Kısmetse Olur 21 Ocak Fragmanı 337.Bölüm – Bu seferde lense taktı

Kısmetse Olur 20 Ocak Fragmanı 337.Bölüm - Adnan'ın despotlukları devam ediyor

Televizyon

Kısmetse Olur 21 Ocak Fragmanı 337.Bölüm – Bu seferde lense taktı

Kısmetse Olur’un yayınlanan son bölümünde Tuğçe ve Tankut’un 2 günde birbirini tanıma yoluna girmesi, diğer gelin ve damat adaylarından tepki aldı. Halk’a oynuyorlar’ın üstü kapalı eleştirileriydi diyebiliriz.

Adnan’ın despotlukları ise devam ediyor. Sevgilisinin kıyafetlerine karışan hatta önce ki bölümlerde kıyafetini beğenmediği için üstünde yumurta kıran damat adayı Adnan, bu seferde takacak başka bir şey buldu.

Problem çıkartmaya devam eden Adnan, bu sefer de sevgilisinin lens takmasına takıldı. “Lens takmanı sevmiyorum” diyen Adnan, yoktan yere sevgilisi ile tartışma yarattı. Birde bu durumu oturup damat adayı arkadaşları ile tartıştı.

Yüzüğü takmadan önce her şeye tamam diyen kız, şimdi her şeye hayır der hale geldi derken, Didem ise onun ailesi varsa benimde ailem var. Sadece o yok diyerek bu tavırlarına tepki gösterdi.

Diskalifiye edilen sevgili adayına olan özlemi süren Sibel, son bölümde bu hasretini başka bir yolla anlattı. Tişört’ünün üstüne, Gökhan’ın resmini bastırıp giyen Sibel, eleştiri oklarının da hedefi oldu.

Adnan’ın eve konuk olarak gelen abisi, ailesi ile ilgili samimi itiraflarda bulundu. Ailesine danışmadan, Didem’e evlenme teklifi eden Adnan’ın babası kendisi ile konuşmuyormuş.

Kısmetse Olur 21 Ocak Halk oylamasında ise haftanın birincileri sosyal medya da iddia edildiği kadarı ile Akın ve Aycan haftanın birincileri oluyor.

Kısmetse Olur 21 Ocak Fragmanı izle

Loading the player...

Bilgisayar, internet ve sonrasında tabi ki gelişen teknolojiye olan ilgim eğitim yönümü belirlemede de kuvvetli bir gerekçe oldu. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama bölümünü tamamladım ve internet'i daha profesyonel olarak kullanmaya başladım. Haberi okuyan tarafta değil, yazan tarafta olarak artık bir haber editörüyüm.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı