Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Kısmetse Olur 21 Mart Fragmanı 388.Bölüm Eski adaylar yine evde!

Kısmetse Olur 21 Mart Fragmanı 388.Bölüm Eski adaylar yine evde!

Dizi Haberleri

Kısmetse Olur 21 Mart Fragmanı 388.Bölüm Eski adaylar yine evde!

Kısmetse Olur’da haftanın finalinde elenmesi yönünde adı en çok yazılan Melis ve Altuğ arasında, eve veda eden isim evde herhangi bir ilişkisi bulunmayan Altuğ oldu.

Uzun bir süreden sonra eve geri dönen adaylardan Emre’nin, henüz kime aday olduğu ya da bir adayı olup olmadığı ortaya çıkmazken, eve diğer geri dönen isim Aycan oldu.

Melis, geçtiğimiz yıl yayınlanan programdan yakın dostu olan Emre’yi görünce sevinç çığlıkları atarken, göz yaşlarına hakim olamadı.

Diğer gelen gelin adayı Aycan, eski sevgilisi Onur ile oturup konuşurken, çift arkadaş kalma kararı aldıkları yönünde bir izlenim verdiler.

Emre ise, evde adayı olmayan gelin adaylarının iştahlarını kabarttı. Programın sunucusu Emreye, ayağını sürüyerek mi geldin diye takılırken, 3 aday Emre’den hoşlandığını belirtti.

Evin bir ilişkisi olmayan 3 gelin adayı Farima, Gamze ve Sevgican, Emre’ye karşı duygularını dile getirirken, bu durum programda espri konusu da oldu.

Emre’ye gösterilen bu ilgi, ‘Dakika 1 Gol 3’ olarak lanse edildi.

Kısmetse Olur 21 Mart Fragmanı izle

UYARI: Videoları Normal Sürümü Geçerek izleyebilirsiniz.


Muğla Marmaris'te yaşıyorum. Uzun yıllardır profesyonel olarak web yöneticiliği ve çeşitli platformların editörlüklerini üstlendim. Dürüst, ilkeli ve etik habercilik en önemli kriterim olup, sizlere içerik kapsamımız dahilinde en güncel haberleri sunmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı