Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Kırlangıç Fırtınası 4.Bölüm Fragmanı Fikretin Ölüm Kapanı

Kırlangıç Fırtınası 4.Bölüm Fragmanı Fikretin Ölüm Kapanı

Dizi Haberleri

Kırlangıç Fırtınası 4.Bölüm Fragmanı Fikretin Ölüm Kapanı

Kırlangıç Fırtınası’nın yayınlanan bölümünde Fikret ve Kudret’in çabaları bir işe yaramaz ve konaktaki herkes teker teker saklamak için çok uğraştıkları sırrı öğrenir.

Öğrendikleri sır sonrasında, çocukları için fedakarlık yapmak zorunda kalan Sultan ve Maksut sessiz kalsa da Zehra’nın buna hiç niyeti yoktur.

Ancak Zehra, uzun zamandır gelini olduğu adamı tanıyamamıştır çünkü sessiz kalmaya niyeti olmayan Zehra, Fikret’in neler yapabileceğini fark edebilecek kadar onu tanıyamamıştır.

Diğer yandan oğlunu bulana kadar ne gerekiyorsa yapmaya ve pes etmeye niyeti olmayan Ülfet, Kudret’in işi kökünden çözecek bir hamlede bulunmasına neden olur.

Ülfet, Kudret’in kökten çözmeye yönelik planında kurduğu bu plandan kurtulabilecek midir? Şahin’de tehlikeyi atlatmış ve düğün önünde bir engel kalmamıştır.

Reyhan ve Akın’ın düğünün yapılmasına karar verilir fakat düğün gecesinde herkesi ortalığı karıştıracak olan bir sürpriz beklemektedir.

Kırlangıç Fırtınası Önceki Bölümünde Neler Oldu?

Şahin ve Yusuf yanan ahırdan çıkarlar. Şahin’in durumu kötüdür. Ailedeki herkes bunu yaptıranın Kudret olduğunu bilmektedir. Ailenin her bireyi Kudret’e cephe alırlar. Ülfet ise Kudret’in etrafına kurduğu ateşten çemberi hızla daraltmaktadır. Ülfet’in döndüğünü öğrenen Fikret yıllar sonra kızıyla karşılaşır. Ana kızın hesaplaşması artık kaçınılmazdır. Ülfet Kudret’i ekonomik yönden sıkıştırınca Kudret oğlunu söylemeye karar verir.


Kırlangıç Fırtınası 4.Bölüm Fragmanı izle

UYARI: Videoları Normal Sürümü Geçerek izleyebilirsiniz.


Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı