Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Kırgın Çiçekler 77.Bölüm Fragmanı Mesude ve Kemal karşı karşıya!

Kırgın Çiçekler 77.Bölüm Fragmanı Mesude'den Kemal'e tuzak!

Dizi Haberleri

Kırgın Çiçekler 77.Bölüm Fragmanı Mesude ve Kemal karşı karşıya!

Atv’nin merakla takip edilen dram dizisi Kırgın Çiçekler’de, Kemal’den bir türlü kurtulamayan Eylül, Kemal’den gelen tehdit telefonu sonrasında bir kez daha dehşete düşer.

Eylül, Kemal’in tehdidi ile birlikte büyük bir korkuya kapılırken, Feride ise kızları korumak için bir yol bulur ve kızları uzaklaştırmaya karar verir.

Feride’nin kızları korumak için bulduğu bu yöntem, üniversite sınavı sonrası kızları başka bir yurda göndermektir. Çaresiz olan, başka bir yol bulamayan kızlar ise mecburen kabul ederler.

Eylül, Serkan ve Cemre ile karşı karşıya gelirken, Serkan, Cemre’ye olan duygularını saklamayacaktır.

Öte yandan Songül’e bir kına gecesi yaparak eğlenmek isteyen kızlar, kına gecesinde eve yapılan taşlı saldırı sonrasında büyük korkuya kapılıp, ne olduğunu anlayamazlar.

Kemal ise, hala Eylül’ün peşindedir ve ona ulaşabilmek için bir yol bulur. Ancak kızını bir daha Kemal’in eline düşürmeye niyeti olmayan Mesude, Kemal’e tuzak kurar ve ikisi karşı karşıya gelirler.

Kırgın Çiçekler’in önce ki bölümünde neler olmuştu?

Kemal elini keserek hastaneden kaçar. Haberi alan kızlar korku içinde kalır. Kemal elinin intikamını almak için yemin eder. Defne’nin aniden ortadan kaybolmasıyla herkes panikler. Defne’yi Kemal’in kaçırdığına ikna olan Nazan, Eylül’e cephe alır. Songül ve Güney, Zehra’nın eski evini kiralar. Kendilerine yeni bir hayat kurmak isterken, Selin peşlerini bırakmaz. Eylül hastaneden taburcu olarak eve döner. Mesude artık iyi bir anne olmaya çalışsa bile Eylül için geçmişin acılarını unutmak zor olacaktır.

Kırgın Çiçekler 77.Bölüm Fragmanı izle

UYARI: Videoları Normal Sürümü Geçerek izleyebilirsiniz.


Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı