Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Kilis üniversitesinden kardeş okul yararına müzik dinletisi

kilis üniversitesinden müzik dinletisi

Kültür Sanat

Kilis üniversitesinden kardeş okul yararına müzik dinletisi

Kilis üniversitesi tarafından fakülte ve kütüphane yararına etkinlik düzenlendi.

Üniversite’den kardeş okul yararına müzik dinletisi yapıldı.

kilis üniversitesi kardeş okul yararına müzik dinletisi

Kilis 7 Aralık Üniversitesi’nde Mühendislik Mimarlık Fakültesi ile kardeş okul olan Atatürk Ortaokulu Kütüphanesi yararına Mühendislik Mimarlık Fakültesi Dekan Yardımcısı Yrd. Doç. Dr. Demet Demiroğlu koordinatörlüğünde bir etkinlik düzenlendi. Etkinliğe Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Bektaş Tepe, Baro Başkanı Av. Hayri Muammer Fazlıağaoğlu, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Hanifi Başıbüyük, Atatürk Ortaokulu Müdürü Mehmet Kurt, Müdür Yardımcısı Mehmet Çoban öğretmenler, akademisyenler ve çok sayıda öğrenci katıldı. Atatürk Ortaokulu Kütüphanesi yararına düzenlenen etkinlikte, öğrencilerin okuduğu şiirlerin ardından, İl Milli Eğitim Müdürlüğü’ne bağlı okullarda çalışan müzik öğretmenleri ve öğrencilerden oluşan Türk Halk Müziği Korosu türküler seslendirdi.

Atatürk Ortaokulu öğrencilerinin hazırlamış olduğu halk oyunları gösterilerinin ardından, öğrencilerin yapmış olduğu resimlerden oluşan resim sergisi, izleyicilerin beğenisine sunuldu.


İnternet ile ilgili engin deneyimlerimi e-ticaret tabanlı platformlarda hizmet verirken edindim. Evlenmeden önce Markafoni'de çalışıyordum. Bir süredir ise internet haberciliği ile ilgileniyorum. Sizlere okuması keyifli haberler üretebilmek için bizzat yabancı sinema, dizi ve magazin haberlerini Türkiye'ye yani sinehaber okurları olan sizlere ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Kültür Sanat

Yukarı