Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Kibariye yeni yıla Belçika ve Almanya’da girecek

Magazin

Kibariye yeni yıla Belçika ve Almanya’da girecek

Kibariye’nin yılbaşını yurtdışında geçirecek olduğu açıklandı.

Türkiye yeni yıla girmeye hazırlanırken şimdiden birçok otel dolmuş durumda. Otellerin eğlence programları ve yılbaşı içkili yemekli programlarına Türkiye’de ve tüm dünyada oldukça fazla yoğun ilginin söz konusu olduğu biliniyor. Amerika başta olmak üzere gelişmiş ve gelişmeye devam eden tüm ülkelerin bir kısmında kutmaların bu sene zirve yapacak olduğu tahmin edilirken bazı Türk sanatçılarında yurt dışında yeni yıla girecekleri biliniyor.

Şarkıcı Kibariye’de yeni yıla Türkiye’de girmeyecek ve yurtdışında yeni yıla girecek olan ünlüler kervanı arasında söz konusu yerini alacak durumda. Kibariye 1 tanesi Belçika olmak üzere 2’si de Almanya‘da olacak şekilde konser verecek.

Giyimine Özel Önem Verdi

Kibariye’nin yeni yıl hakkında yurtdışında girmek ve gurbetçiler ile birlikte yeni yılın ilk dakikalarını kutlamak istediğini ifade ettiği açıklandı. Gurbetçilere sunulacak olan konserde Kibariye’nin giyimine de özel olarak önem gösterdiği, bunun için şimdiden neredeyse hazırlıklarının tamamına yakınını tamamladığı ifade edildi. Konu hakkında yapılan açıklamada Kibariye’nin ”yıllardan beridir yılbaşını yurtdışında gurbetçi kardeşlerimle karşılamak isterdim, sonunda Rabbim bana nasip etti” dediği öğrenildi.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı