Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Kibariye ihanet iddiaları için, “Kocama Güveniyorum” dedi

Kibariye ihanet iddiaları için, "Kocama Güveniyorum" dedi

Magazin

Kibariye ihanet iddiaları için, “Kocama Güveniyorum” dedi

Ünlü şarkıcı Kibariye’nin 18 yıllık eşi Ali Küçükbalçık’ın, Fiyort Live adlı gece kulübünde 2 kadın ile görüntülenmesi sonrası, Kibariye aldatılıyor mu? sorusu magazin gündemine bomba gibi düşmüştü.

Kibariye’nin eşinin, Hüsnü Şenlendirici ve Hakan Altun’un sahne aldı aldığı, Trump Tower içinde ki gece kulübünde 2 bayan ile görüntülenmesi sonrası ihanet iddiaları ortaya atılmıştı.

Hatta Ali Büyükbalçık ve yanındakilerin içeride muhabirler olduğunu öğrendiğinde paniklediği de iddia edilmişti.

Kibariye’nin 1999 yılında evlenip, 2000 yılında çocuk sahibi olduğu eşinin kendisini aldatıyor iddiaları üzerine Kibariye’den bir açıklama geldi.

Etiler My Cabaret’de sahne alan Kibariye, eşimin yanındakileri tanıyorum, biri can dostum bir diğeri de eşimin arkadaşı diyerek eşinin o gece nerede olduğundan haberdar olduğunu söyledi.

Kendisinin neden onlarla birlikte olmadığı sorulması üzerine de, “Çocuğumu evde yalnız bırakamazdım. Hem yemeği, temizliği kim yapacak? Ayrıca kocam gezip tozacak tabii, hakkıdır. Ona güveniyorum.” cevabını verdi.


Havacılık Yönetimi üzerine master programında yer alan, akademisyen adayı. Kültür sanat, televizyon, sinema ve magazin gibi kategorilerin haberciliğini yapmasının en büyük nedeni de bu alanlara yakından ilgisi. Amacı ise habercilik ilkelerinin korunduğu, haber okurlarına kaliteli ve yararlı haberleri sunmak.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı