Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

”Kerimcan’ın Çıktığı Yerde Muazzez Abacı Çıkmaz”

Magazin

”Kerimcan’ın Çıktığı Yerde Muazzez Abacı Çıkmaz”

Muazzez Abacı’nın sahneye çıkmayacak olduğu yapımcısı Murat Yıldırım tarafından açıklandı.

Bostancı Gösteri Merkezi’nde 14 Ocak tarihinde sahneye çıkacak olan DJ Kerimcan Durmaz ile ilgili haberi duyan Muazzez Abacı aynı yerde sahneye çıkacaktı. Tüm hayranları ve sevenleri usta sanatçının sahneye çıkacak olduğu günü iple çekerken bir yandan da hazırlıklar yapılmıştı. Ancak son anda Muazzez Abacı tarafından yapılan açıklamada kendisinin sahneye çıkmayacak olduğu, bununla birlikte Kerimcan Durmaz’ın sahneye çıkarıldığı hiçbir yerde kendisinin sahneye çıkmasının mümkün olmadığını açıkladı.

Yapımcı Açıkladı

Muazzez Abacı tarafından bu yönde karar verilip verilmediği konusunda tam net bir bilgi basında yer almazken, yapımcı Murat Yıldırım, Kerimcan Durmaz’ın sahneye çıktığı bir yerde Muazzez Abacı ve Sezen Aksu’nun sahneye çıkmasının kabul edilemeyecek olduğunu açıkladı.

Yıldırım, bundan dolayı tüm yapılan hazırlık çalışmalarına ve tamamlanan çalışmalara rağmen programın tarafında iptal edildiğini açıkladı. Konuya dair 2 usta sanatçıdan da herhangi bir açıklama yapılmazken, aynı şekilde DJ Kerimcan Durmaz tarafından da konuya dair en ufak bir açıklama yapılmadığı, sosyal medya hesaplarından ilerleyen saatlerde bu sözlere yanıt verebileceği iddia edildi.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı