Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Kerem Bürsin Çin filminde rol aldı

Film Haberleri

Kerem Bürsin Çin filminde rol aldı

Son olarak Atv ekranlarında yayınlanan Bu Şehir Arkandan Gelecek adlı dizi de rol alan yakışıklı oyuncu Kerem Bürsin, aksiyon konulu bir Çin filminde rol aldı.

Kerem Bürsin Çin filminde rol aldı

Oyunculuğa 2006 yılında ‘Thursday’ ile başlayan, Türkiye’de ise Güneşi Beklerken dizisi sonrasında üne kavuşan yakışıklı oyuncu, gözlerden uzak bir hayat sürmeyi tercih ediyor.

Kendisi gibi oyuncu olan Serenay Sarıkaya ile birlikte olan başarılı oyuncu, uzun metrajlı sinema filmi olarak, son olarak 2014 yılında Unutursam Fısılda’da rol almıştı.

Takvim’de yer alan habere göre, Çin sinema sektöründe de adını duyuran yakışıklı oyuncu, aksiyon filmlerinin bir numaralı ülkesi olan Çin yapımı Hou Gong Gui Ying adlı filmde rol aldı.

Bu Şehir Arkandan Gelecek için aldığı dövüş ve boks derslerinin, bu filmde de işe yaradığı tahmin edilirken, oynadığı filmi ise Dünya’ca ünlü yönetmen Antony Szeto yönetiyor.

31 Ekim’de vizyona girecek olan filmde, Bürsin, Adam karakteri ile izleyici karşısına çıkacak. IMDB’nin sunduğu film bilgilerine göre de, Bürsin, filmin önemli karakterleri arasında gösteriliyor.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Film Haberleri

Yukarı