Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Kenan İmirzalıoğlu, yeni rolü için tarz değiştiriyor

Kenan İmirzalıoğlu, yeni rolü için tarz değiştiriyor

Dizi Haberleri

Kenan İmirzalıoğlu, yeni rolü için tarz değiştiriyor

Ekranların yakışıklı oyuncularından Kenan İmirzalıoğlu, tabiri caizse ‘sinek kaydı’ stili ile bilinir ve pek sakal bırakan bir oyuncu değildir. Ancak yeni rolü sonrasında, İmirzalıoğlu stilini değiştirdi.

Uzun süredir ekranlardan uzak olan, uzun dizi süreleri nedeni ile de dizi oyunculuğu yapmayacağını söyleyen İmirzalıoğlu, bu kararından vazgeçerek Fatih Sultan Mehmet’i canlandıracağı rolü için anlaşma sağlamıştı.

Daha önce de Fatih Sultan Mehmet’in canlandırdığı bir dizi ekranlara gelmiş ancak ilgi görmediği için final yapmıştı. Bu sefer, Kenan İmirzalıoğlu’nun Fatih rolünü üstleneceği dizi, merakla beklenmeye başlandı.

Bu rolü için fiziki olarak hazırlanmaya başlayan İmirzalıoğlu, kilo da verirken, sakal da bırakmaya başladı. Sakallı bir yüzünün olmasına pek alışık olunmayan yakışıklı oyuncu eşi Sinem Kobal ile birlikte, Akmerkez’de görüntülendi.

Akmerkez’de ilgi odağı olan çift, basın mensupları ile de kısa süreli sohbet etti.

Başarılı oyuncu Kenan İmirzalıoğlu, henüz detayları açıklanmayan yeni dizisinden bölüm başına 145 bin TL alacak.


İnternet ile ilgili engin deneyimlerimi e-ticaret tabanlı platformlarda hizmet verirken edindim. Evlenmeden önce Markafoni'de çalışıyordum. Bir süredir ise internet haberciliği ile ilgileniyorum. Sizlere okuması keyifli haberler üretebilmek için bizzat yabancı sinema, dizi ve magazin haberlerini Türkiye'ye yani sinehaber okurları olan sizlere ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı