Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal, Ankara’nın bağlarında

Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal, Ankara'nın bağlarında

Magazin

Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal, Ankara’nın bağlarında

Kısa süre önce tamamlanan Cingoz Recai’nin çekimleri ile bir hayli yoğun olan ünlü oyuncu Kenan İmirzalıoğlu, eşi ile birlikte bayram’da ailesini ziyarete gitti. Sinem Kobal’da köy hayatının fotoğrafladı.

Cingöz Recai filmi için kılıktan kılığa giren yakışıklı oyuncu, bayramda eşini de alıp, annesi Yıldız İmirzalıoğlu ile babası Mustafa İmirzalıoğlu’na bayram ziyaretine gitti.

İmirzalıoğlu’nun ailesinin yaşadığı Ankara’nın Bala ilçesinin Üçem Köyü’nde büyük ilgi gören Sinem Kobal, “aile, güneş, kabaklar” diyerek kabak tarlasında çekindiği fotoğrafı paylaştı.

Kurban bayramı dolayısı ile köyünde kurban kestiren İmirzalıoğlu, bu etleri akrabalarına ve muhtaç insanlara dağıtarak, iyi yürekliliğini bir kez daha gösterdi. Bilindiği üzere Kenan İmirzalıoğlu, devamlı olarak yardıma muhtaç insanlara yardım etmesi ile bilinir.

Diğer yandan eşi vesilesi ile köy hayatına adım atan Sinem Kobal, ‘kraliçeler’ gibi karşılandığı köyde, kendileri için hazırlanan yöresel lezzetleri de tattı. Köydeki bazı anlarının da fotoğraflarını çekerek, bu anıları ölümsüzleştirdi.


İnternet ile ilgili engin deneyimlerimi e-ticaret tabanlı platformlarda hizmet verirken edindim. Evlenmeden önce Markafoni'de çalışıyordum. Bir süredir ise internet haberciliği ile ilgileniyorum. Sizlere okuması keyifli haberler üretebilmek için bizzat yabancı sinema, dizi ve magazin haberlerini Türkiye'ye yani sinehaber okurları olan sizlere ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı