Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Kenan İmirzalıoğlu, İstanbul Fatihi oluyor!

Kenan İmirzalıoğlu, İstanbul Fatihi oluyor!

Dizi Haberleri

Kenan İmirzalıoğlu, İstanbul Fatihi oluyor!

Karadayı sonrasında herhangi bir projede yer almayan başarılı oyuncunun, Kanal D’de yayınlanacak olan yeni bir dizi ile ekranlara geri döneceğini müjdelemiştik.

O3 Medya’nın yapımcılığını üstleneceği yeni dizinin ne olduğu ise belli oldu. İstanbul’u fetheden büyük padişah Fatih Sultan Mehmet’in hayatını konu alan bir dizi olacak.

Sultan Mehmet’in hayatının bir dönemini konu alacak olan dizi de başarılı oyuncu da Fatih Sultan Mehmet’i canlandırarak, izleyici karşısına çıkacak.

Daha öncede Med Yapım tarafından ‘Fatih’ adı altında Kanal D ekranlarında yayınlanan Mehmet Akif Alakurt’un canlandırdığı, Sultan Mehmet’in dönemini konu alan dizi reytinglere yenik düşmüş, kısa sürede final yapmıştı.

Kenan İmirzalıoğlu ile ekranlara gelecek olan Fatih Sultan Mehmet, ne kadar ilgi görür şimdilik bilinmez ama gerek prodüksiyon gerekse de İmirzalıoğlu için dev ödemeler yapıldığı ve yapılacağı konuşuluyor.


Bilgisayar, internet ve sonrasında tabi ki gelişen teknolojiye olan ilgim eğitim yönümü belirlemede de kuvvetli bir gerekçe oldu. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama bölümünü tamamladım ve internet'i daha profesyonel olarak kullanmaya başladım. Haberi okuyan tarafta değil, yazan tarafta olarak artık bir haber editörüyüm.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı