Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Kenan Doğulu’nun deniz uçağı şartı

Magazin

Kenan Doğulu’nun deniz uçağı şartı

Ünlü şarkıcı Kenan Doğulu, Alaçatı’da bir mekanda vereceği konser için, mekan sahiplerinden deniz uçağı olmazsa gelmem şartı koşunca, mekan sahipleri Doğulu için deniz uçağı kiraladı.

Kenan Doğulu'nun deniz uçağı şartı

Yakışıklı şarkıcı Cumartesi günü Çeşme-Alaçatı’da vereceği konser için deniz uçağı şartı koşunca, mekan sahipleri de bu isteği kırmadı.

Alaçatı’da verdiği konser sonrasında Harbiye konseri için İzmir’e geçen Kenan Doğulu, oradan da uçakla İstanbul’a geri döndü.

Habertürk’de yer alan habere göre, Eşi Beren Saat’le Bodrum’da tatil yapan Doğulu’nun,”Geçen ay ki konserde dört saat yol beni çok yordu. Yine 4 saat sahnede kalmamı istiyorsanız, deniz uçağı isterim” talebi üzerine hemen deniz uçağı kiralandı.

Mekana deniz uçağıyla gelen Doğulu, konser alanına botla çıktı. Karaya adım atar atmaz hazırlanıp kendini sahneye atan ünlü popçu, sözünü tutup dört saat boyunca sevilen şarkılarını seslendirdi. Doğulu’yu aralarında Ralf-Sanem Tezman, Tolgahan Sayışman ve Demet Şener’in de bulunduğu çok sayıda ünlü isim izledi. Doğulu uzattığı sakalları ve sakalındaki beyazlarla dikkat çekti.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı