Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Kenan Doğulu’nun aracının benzini bitince..

Kenan Doğulu'nun aracının benzini bitince..

Magazin

Kenan Doğulu’nun aracının benzini bitince..

Ünlü şarkıcı Kenan Doğulu, yeni albüm hazırlıkları ile uğraşırken, geçtiğimiz gün stüdyoya gittiği esnada, aracının benzini bitince yolda kaldı.

Aşiyan’da trafikte aracının benzini biten Kenan Doğulu, Arnavutköy’e stüdyoya giderken yolda kalınca, yardımına da gazeteciler yetişti.

Yeni albümünün hazırlıkları ile uğraşan başarılı şarkıcı, Aşiyan’da yolda kalınca, basın mensupları Doğulu’ya yardım edip, aracı ittirerek kenarı çektiler.

Yolda kalması ile ilgili, “Starlık falan geçmiyor bu işte. Bir saattir trafikteyim. Sonunda bitti işte.” diyen Doğulu, taksi bulamayınca basın mensuplarından yardım istedi, onlarda Doğulu’yu Arnavutköy’de ki stüdyoya bıraktılar.


Bilgisayar, internet ve sonrasında tabi ki gelişen teknolojiye olan ilgim eğitim yönümü belirlemede de kuvvetli bir gerekçe oldu. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama bölümünü tamamladım ve internet'i daha profesyonel olarak kullanmaya başladım. Haberi okuyan tarafta değil, yazan tarafta olarak artık bir haber editörüyüm.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı