Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Kenan Doğulu’nun 250 Bin TL’lik yeni arabası

Kenan Doğulu'nun 250 Bin TL'lik yeni arabası

Magazin

Kenan Doğulu’nun 250 Bin TL’lik yeni arabası

Ünlü şarkıcı Kenan Doğulu, Etiler’de yeni otomobili ile objektiflere takıldı. Geçtiğimiz akşam Porsche marka aracı ile benzini bitmesi sonrası yolda kalan başarılı şarkıcı, kendisine yeni bir araba aldı.

Geçtiğimiz günlerde Porsche marka aracı ile yolda kalan, benzini bitmesi nedeni ile basın mensuplarının araçları ile stüdyoya bıraktığı Kenan Doğulu, kendisine yeni bir araç aldı.

Etiler trafiğinde eşi ile birlikte yeni arabasında seyahat eden Kenan Doğulu, yemek sonrasında eşi ile birlikte seyahat halinde iken objektiflere takıldı.

BMW X1 model araç satın alan Doğulu ve eşinin yüzünün gülmesi de dikkatlerden kaçmadı.

Basın mensuplarının, “Kenan Bey artık daha az yakan araba mı kullanmaya karar verdiniz?” esprili sorusu da ünlü çifti gülümsetti. Yeni araçlarının fiyatının da 250 bin Türk lirası olduğu öğrenildi.


İnternet ile ilgili engin deneyimlerimi e-ticaret tabanlı platformlarda hizmet verirken edindim. Evlenmeden önce Markafoni'de çalışıyordum. Bir süredir ise internet haberciliği ile ilgileniyorum. Sizlere okuması keyifli haberler üretebilmek için bizzat yabancı sinema, dizi ve magazin haberlerini Türkiye'ye yani sinehaber okurları olan sizlere ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı