Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Kayıtdışı dizisinde kadro genişliyor!

Kayıtdışı dizisinde kadro genişliyor!

Dizi Haberleri

Kayıtdışı dizisinde kadro genişliyor!

Karga Seven Pictures’in yapımcılığını üstlendiği, yılın en iddialı dizileri arasında gösterilen Erkan Petekkaya’nın başrolünde yer aldığı Kayıtdışı’nda kadro genişlemeye devam ediyor.

Merakla beklenen yeni dizinin ilk bölümün çekimleri devam ederken, dizinin oyuncu kadrosu ile ilgili detaylarda belirginleşmeye başladı.

Dizi ile ilgili pek çok bilgi sır gibi saklanıp, gizemini korurken, oyuncu kadrosuna ilişkin bilgiler basınla paylaşılmaya başlandı.

Daha önce duyurduğumuz üzere Songül Öden, Dolunay Soysert, Nur Sürer, Rutkay Aziz ve Ali Düşenkalkar gibi önemli oyuncuların yer aldığı kadroda, Karadayı dizisinde de rol alan Perihan Ünlücan ve başarılı oyuncu İsmail Hacıoğlu’nun da olduğu ortaya çıktı.

İsmail Hacıoğlu, Petekkaya’nın canlandırdığı avukat karakterinin kardeşi olarak izleyici karşısına çıkarken, Perihan Ünlücan’ da Hacıoğlu’nun sevgilisini oynayacak.

Güzel oyuncu Perihan Ünlücan, ayrıca Kudret Sabancı’nın yönettiği Vecihi Hürkuş filmi ile de beyazperde de boy gösterecek.


Havacılık Yönetimi üzerine master programında yer alan, akademisyen adayı. Kültür sanat, televizyon, sinema ve magazin gibi kategorilerin haberciliğini yapmasının en büyük nedeni de bu alanlara yakından ilgisi. Amacı ise habercilik ilkelerinin korunduğu, haber okurlarına kaliteli ve yararlı haberleri sunmak.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı