Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Kayahan 29 Mart’ta anılacak!

Kayahan 29 Mart'ta anılacak!

Kültür Sanat

Kayahan 29 Mart’ta anılacak!

Vefatı ile tüm sanat camiasını yasa boğan ünlü sanatçı Kayahan’ın ölümünün ardından miras nedeni ile karşı karşıya gelen kızı Beste Haravon ve eşi İpek Açar aralarında ki buzları eritti.

Kayahan’ın mirası konusunda anlaşmazlık içerisine düşen, mahkemelik olan ve bu sebeple magazin haberlerinde yer alan merhum sanatçının kızı ve eşi, ortak bir noktada buluştu.

Aralarında ki gerginliğin yok olduğu, buzları eridiği öğrenilen Açar ve Haravon, Kayahan’ın doğum gününü birlikte kutlayacaklar.

Haberturk Magazin’de yer alan habere göre, aralarında ki problemi ortadan kaldırıp, bir gelenek haline gelen ‘İyi ki Doğdun Kayahan’ kutlamaların birlikte katılmaya karar verdiler.

29 Mart Çarşamba akşamı gerçekleşecek olan, ‘İyi Ki Doğdun Kayahan Senfoni Konseri’nde sanatçının sevilen şarkıları seslendirilerek, anılacak.

Mustafa Kemal Kültür Merkezinde gerçekleşecek olan gecede, Nilüfer, Fatih Erkoç, Zara, Suat Suna ve Mustafa Ceceli gibi isimler sahne alırken, gecenin sunucusu ise Kayahan’ın kızı Beste Haravon olacak.


İnternet ile ilgili engin deneyimlerimi e-ticaret tabanlı platformlarda hizmet verirken edindim. Evlenmeden önce Markafoni'de çalışıyordum. Bir süredir ise internet haberciliği ile ilgileniyorum. Sizlere okuması keyifli haberler üretebilmek için bizzat yabancı sinema, dizi ve magazin haberlerini Türkiye'ye yani sinehaber okurları olan sizlere ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Kültür Sanat

Yukarı