Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Kasım Garipoğlu o isim için sevgilisini terk etti!

Kasım Garipoğlu o isim için sevgilisini terk etti!

Magazin

Kasım Garipoğlu o isim için sevgilisini terk etti!

Adı son dönemde birçok isimle anılan Aslışah Alkoçlar’ın son aşkı Kasım Garipoğlu’nun, Aslışah için sevgilisi Leyla Koray’ı terk ettiği konuşuluyor.

Sosyetenin güzel isimlerinden Aslışah Alkoçlar’ın son dönemde adı yeni bir aşk ile anılmaya devam ediyor. Tatil esnasında yakınlaştığı arkadaşı ile aşk yaşamaya başladığı belirtiliyor. Son dönemin en çok konuşulan ilişkisinde ki diğer isim ise Kasım Garipoğlu.

Yıllardır çok yakın arkadaş olan ikili, birlikte çıktıkları Mikonos tatilinde yakınlaştı. Mikonos’ta herkesin gözü önünde aşk yaşayan ikiliden Kasım Garipoğlu’nun, uzatmalı sevgilisi Leyla Koray’dan Aslışah Alkoçlar için ayrıldığı öğrenildi.

Mikonos’ta, Leyla Koray ile Aslışah Alkoçlar’ın Londra’da tanışıp uzun süredir arkadaş olduğu ancak bu yeni ilişki sebebiyle aralarının açıldığı konuşuluyor. Kaynak: sabah.com.tr


Havacılık Yönetimi üzerine master programında yer alan, akademisyen adayı. Kültür sanat, televizyon, sinema ve magazin gibi kategorilerin haberciliğini yapmasının en büyük nedeni de bu alanlara yakından ilgisi. Amacı ise habercilik ilkelerinin korunduğu, haber okurlarına kaliteli ve yararlı haberleri sunmak.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı