Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Kara Yazı dizisi final kararı aldı, bitiyor!

Kara Yazı dizisi final kararı aldı, bitiyor!

Medya

Kara Yazı dizisi final kararı aldı, bitiyor!

Usta oyuncu Haluk Bilginer ve Emre Kınay’ın başrollerini paylaştığı, Dark Story’nin yapımcılığını üstlendiği Kara Yazı dizisinden kötü haber geldi. Dizi ekranlara veda ediyor.

Haluk Bilginer, Emre Kınay, Ushan Çakır ve Zeynep Çamcı’nın başrollerinde yer aldığı Kara Yazı dizisi de reyting kurbanı olan diziler arasına adını yazdırdı.

Eşkiya, Anne, Hayat Şarkısı ve Survivor gibi yapımların yayınlandığı Salı günü yayınlanmaya başlayan Kara Yazı, reytinglerde beklenen ilgiyi görememiş, oldukça alt sıralarda yer almıştı.

Bu durumu değiştirmek amacı ile, yayın günü Pazar’a alınan Kara Yazı, Pazar günü de herhangi bir varlık gösteremedi ve reyting beklentilerini karşılayamadı.

Reytinglerde ki bu başarısızlıkta, kaçınılmaz sonu getirdi. Kara Yazı, 30 Nisan Pazar günü ekranlara gelecek olan 5. bölümü ile final yaparak, ekranlara veda edecek.


Bilgisayar, internet ve sonrasında tabi ki gelişen teknolojiye olan ilgim eğitim yönümü belirlemede de kuvvetli bir gerekçe oldu. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama bölümünü tamamladım ve internet'i daha profesyonel olarak kullanmaya başladım. Haberi okuyan tarafta değil, yazan tarafta olarak artık bir haber editörüyüm.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Medya

Yukarı