Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Kara Sevda 54.Bölüm Fragmanı Nihan Kamerayı Öğrendi

Kara Sevda 54.Bölüm Fragmanı Emir Gözünü Karartır

Dizi Haberleri

Kara Sevda 54.Bölüm Fragmanı Nihan Kamerayı Öğrendi

Kara Sevda son bölümüne Nihan’ı kazası ve ölüm kalım mücadelesi damga vurdu. Yeni bölüm için olan Kara Sevda 54.Bölüm Fragmanı merakla beklenmeye başlandı. Nihan yaşayacak mı?

Kara Sevda ‘nın yayınlanan bölümünde izleyicilerin göz yaşları sel oldu. Trafik kazası sonucu Nihan’ın ameliyata alındığı Kara Sevda 53. Bölümünde herkesin yürekleri ağzında idi.

Nihan’ın acilen kana ihtiyacı vardır ancak hastanenin stokları sınırlı, ve o kan grubunda kimseye ulaşılamaz. Bu anda ise imdatlarına Zeynep yetişir, ve Nihan’a kan veren isim olur.

Emir, Kemal’i hastaneden uzak tutmak için etten duvar ördürür, ancak duvarlar Kemal’in, Nihal’e ulaşmasına engel olamayacaktır.

Kaza nedeni ile, Emir, Nihan’ın Kemal’le bir gece geçirdiğinden şüphelenir ve bu kazasının arkasındaki sır perdesini aralamaya çalışır.

Emir, bu sırra çok yaklaşır. Kemal ve Emir’in öfkesi yapabileceklerinin sınırı olmadığını ortaya koyar.

Kara Sevda 54.Bölüm Fragmanı izle

Loading the player...

İnternet ile ilgili engin deneyimlerimi e-ticaret tabanlı platformlarda hizmet verirken edindim. Evlenmeden önce Markafoni'de çalışıyordum. Bir süredir ise internet haberciliği ile ilgileniyorum. Sizlere okuması keyifli haberler üretebilmek için bizzat yabancı sinema, dizi ve magazin haberlerini Türkiye'ye yani sinehaber okurları olan sizlere ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı