Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Kaos: Irak ve İsrail güzelinin birlikte çektirdiği fotoğraf ”ölüm” tehditleri getirdi

Magazin

Kaos: Irak ve İsrail güzelinin birlikte çektirdiği fotoğraf ”ölüm” tehditleri getirdi

Irak güzeli Sarah Idan ile İsrail güzeli Adar Gandelsman, birlikte paylaştıkları fotoğraf sonrasında kaos durumu yaşanmaya başladı.

Irak güzeli Sarah Idan ile İsrail güzeli Adar Gandelsman, Amerika’da bir güzellik yarışmasına katılmak için hazır bulunurken birlikte çektirdikleri ve hemen ardından Instagram hesaplarından paylaştıkları fotoğraf Iraklı güzelin başına iş açtı.

ABD’nin teröre destek veren bir ülke olarak gördüğü ve yakın zamanda yaptırımları arttırma kararı aldığı İran’da demokrasi ve insan hakları bir kez daha sınıfta kaldı. Iraklı güzelin İsrailli güzel ile birlikte fotoğraf çektirmesi üzerine ülkenin yobaz ve gelişmemiş kesimi tarafından Iraklı güzelin ailesine ölüm tehditleri yağmaya başladığı, güvenlik güçlerinde herhangi bir adım atılmadığı iddia edildi.

Aile Irak’ı Terk Etti, İnsan Hakları Yine Sınıfta Kaldı!

Irak güzeli Sarah Idan ile İsrail güzeli Adar Gandelsman, ”barış ve sevgi” notu ile paylaştıkları fotoğraf sonrasında Iraklı kullanıcılar ”Filistin’i ezen İsrail’e sen nasıl destek verirsin?” soruları sordu. Irak güzeli Idan, bu yorumlara yanıt verirken, bir yandan da Amerika’da aktif olarak yarışmada ülkesini temsil ettiğini belirtti. Iraklı yetkililer bu ve buna benzer konularda herhangi bir açıklama yapmayı reddediyor.

Devamını Oku
Bu Haberleride Beğenebilirsiniz
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı