Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Kanatsız Kuşlar 8.Bölüm Fragmanı Nefise’nin Fedakarlığı

Dizi Haberleri

Kanatsız Kuşlar 8.Bölüm Fragmanı Nefise’nin Fedakarlığı

Kanatsız Kuşlar 7.bölümünde Nefise, Tuba’nın hamile olduğunu öğrenince ikilemde kalmış, vicdan ve çaresizlik arasında ne yapacağını bilememiştir. Kanatsız Kuşlar 8.Bölüm Fragmanı ile ise heyecan doruğa yükseldi.

Kanatsız Kuşlar 8.Bölüm Fragmanı Nefise'nin Fedakarlığı

Kanatsız Kuşlar’ın yayınlanan son bölümünde villa’dan ayrılmak isteyen Nefise’ye engel olmak isteyen Muzaffer ona bir teklifte bulunur. Tuba ise villa’ya tekrar geri dönebilmek için Zerrin ile birlikte kafa kafaya verirler.

Onur ve Zeynep’in birlikte olduğunu öğrenen Emel kıskançlık krizlerine girmiştir. Kıskançlıktan ne yapacağını bilemeyen Emel, hiç olmadık biri ile Onur ve Zeynep’i ayırabilmek için iş birliği yapacaktır.

İkisinin ilişkisini bozmaya çalışan tek isim Emel değildir. Azime’de ikisinin farklı dünyaların insanı olduğunu göstermek için acımasız bir oyun kurar. Nefise ise oğlunu kurtarabilmek için büyük bir fedakarlık yapmak zorunda kalacaktır.

Kanatsız Kuşlar Son Bölüm izle

Kanatsız Kuşlar Dizi Konusu
Yapımcılığını Ata Türkoğlu-Koliba Film, yönetmenliğini Kemal Uzun’un üstlendiği, senaryosunu Hakan Haksun’un kaleme aldığı Kanatsız Kuşlar’da başlıca rolleri Melis Tüzüngüç, Ümit İbrahim Kantarcılar, Ahmet Varlı, Deniz Bolışık, Fatih Al, Servet Pandur ve Seda Türkmen paylaşıyor. Hayata tutunabilmek için amansızca mücadele eden dört kardeş ile çocukları için her türlü fedakarlığa katlanan genç ve güzel bir annenin iç içe geçen öyküsü… İyilikten kötülüğün, kötülükten ise umudun doğabileceğini anlatan Kanatsız Kuşlar, bir yudum mutluluk için çırpınan dramatik yaşamların hikayesini ekranlara yansıtıyor.

Kanatsız Kuşlar 8.Bölüm Fragmanı

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı