Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Kalp Atışı’na yeni oyuncu

Kalp Atışı'na yeni oyuncu

Dizi Haberleri

Kalp Atışı’na yeni oyuncu

Show Tv ekranlarının Cuma günleri büyük ilgi gören dizisi Kalp Atışı’na yeni bir oyuncu dahil oluyor. Doktor Eylül Erdem’in babası ve üvey annesinin ortaya çıkması ile birlikte, üvey kardeş’de geliyor.

Öykü Karayel ve Gökhan Alkan’ın başrolünü oynadığı Show Tv’nin uyarlama dizisi Kalp Atışı oyuncu kadrosu genişliyor. Dizi’de tansiyonu yükseltmesi beklenen Eylül’ün üvey kardeşini canlandıracak isim için arayış devam ediyor.

MF Yapım imzalı, Makbule Kosif, Eda Tezcan ve Melis Veziroğlu Yılmaz’ın senaryosunu yazdığı dizi bu Cuma yeni bölümü ile ekranlarda olacak. Eylül’ün üvey kardeşi ise 11. bölümde izleyici karşısına çıkacak.

Söz konusu rol için puhu Tv’de yayınlanan Fi’de rol alan genç oyuncu Merve Çağıran’ın bu karakteri canlandırma ihtimali de yüksek görünüyor.

Babaannesinin intikamını almak, ameliyat masasında öldürüldüğünü kanıtlamanın savaşını veren Eylül’ün kız kardeşinin diziye getireceği soluk ise şimdiden merak konusu oldu.

Kalp Atışı'na yeni oyuncu


Muğla Marmaris'te yaşıyorum. Uzun yıllardır profesyonel olarak web yöneticiliği ve çeşitli platformların editörlüklerini üstlendim. Dürüst, ilkeli ve etik habercilik en önemli kriterim olup, sizlere içerik kapsamımız dahilinde en güncel haberleri sunmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı