Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Kalp Atışı 6.Bölüm Fragmanı Eylül gerçeğe yaklaşıyor!

Dizi Haberleri

Kalp Atışı 6.Bölüm Fragmanı Eylül gerçeğe yaklaşıyor!

Babasına kalp masajı yapıldığını gören Ali Asaf büyük bir korkuya kapılır. Kalp Atışı 5.bölümünde Ali Asaf bir kez daha ailesini kaybetme korkusu ile yüzleşmek zorunda kalır. Kalp Atışı 6.Bölüm Fragmanı da heyecan dolu yeni bir bölümün izleyiciyi bir kez daha ekrana kilitleyeceği izlenimini verdi.

Kalp Atışı 6.Bölüm Fragmanı Ali Asaf'dan evlilik teklifi

Eylül’ün motoruna atlayıp gittiği genç olan Mehmet’in tekrar ortaya çıkması Ali Asaf’ı rahatsız etmiştir. Ali Asaf’ın babası vurulurken, Bahar’da yaralı bir şekilde hastaneye getirilir.

Hastane’de büyük bir telaş söz köz konusudur ve tüm bu korkular Ali Asaf’ın Eylül’e büyük bir sürpriz yapmasına neden olur. Eylül’ün ellerini tutan Ali Asaf, “evlensene benimle?” der.

Eylül’ün “geçmişe bağlı kalmak zayıflık mı, herkesten gizlediğin bir duygunun yüksek sesle söylendiğinde kayıp olacağına inanmak?” sözü ise bölüme damga vuran sahnelerden birini ortaya koyar.

Kalp Atışı Son Bölümünde Neler Oldu?

Eylül’ün yaşadığı tehlikeli gece Ali Asaf’ı hayallerini gerçekleştirmek için hızlandırırken, Mehmet’in hastanede ansızın ortaya çıkışı ikisi için de büyük sürpriz olacaktır. Ali Asaf, o gece Oğuz’u Eylül’ü yeterince korumamakla suçlarken, Eylül ikisini de bu konuda yanlış düşündükleri konusunda uyarır. Bahar, istemeden babasının ve dedesinin kar amaçlı planlarını baltalarken, düşüncesiz tutumuyla da bir hasta yakını ile büyük bir problem yaşar. Hastanede acile getirilen kadının, terk edilen bebeği başta Alp olmak üzere herkes için etkileyici ve üzücü bir hikayeye dönüşür. Aynı zamana denk gelen ve hastane için geleneksel sayılan “hamsi akını” ise, Karadenizli iki aile arasında yaşanan hem çatışmayı, hem de büyük aşkı gözler önüne serer. Bu aşk hikayesinin etkileyici sonu; Ali Asaf’ın artık daha fazla kaybedecek zamanı olmadığını bir kez daha anlamasına sebep olur. “Hayat yaşamaya değer… Kimse bunun için geç kalmamalıdır…”

Kalp Atışı Son Bölüm izle

Kalp Atışı 6.Bölüm Fragmanı izle

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı