Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Kalbimdeki Deniz 23.Bölüm Fragmanı Yüzleşme Zamanı

Kalbimdeki Deniz 23.Bölüm Fragmanı Hülya Deniz ile Yüzleşiyor

Dizi Haberleri

Kalbimdeki Deniz 23.Bölüm Fragmanı Yüzleşme Zamanı

Kalbimdeki Deniz’de Deniz, ölü sandığı kocası Alihan’ın, Kıbrıs’ta tutuklandığı haberini alınca neye uğradığını şaşırır. Diyar ve Mehmet ile de görüşüp, Mirat ile Kıbrıs’a gider.

Aşçı’nın öldürülmesi ile ilgili ifadesi alınacak olan Artun, yeni bir plan daha hazırlar. Aslında Kıbrıs’a giden Deniz, Ece’ye miras meselesi için gittiğini söyler ancak Deniz, Mirat ile birlikte gitmelerinden rahatsızlık duyar.

Ozan’da babası gibi onları da kaybetme endişesini taşımaktadır. Babasından, annesi ile ilgili gerçekleri öğrenen Mustafa, Ece’ye bu hikayeyi anlatarak, gönlünü alır.

Hülya ise, Deniz ve Mirat’ın Kibrıs’a gittiğini öğrenince telaşlanır ve gerçekleri öğrenecek olmalarından korkar ve Artun’dan yardım ister.

Mirat ile ilgili araştırma yaptırtan Artun, evli olmadığını öğrenince, bunu Hülya’ya sorar. Deniz ise Kıbrıs’ta Şebnem ve Alihan ile yüzleşir.

Deniz ve Mirat ise birbirlerine duygularını açamadıkları ancak içten içe yaşadıkları bir akşam geçirirler.

Hülya ise endişelerinde haksız çıkmaz ve Hülya’dan gelen, yüzleşme telefonu sonrası ne yapacağını bilemez.

Kalbimdeki Deniz 23.Bölüm Fragmanı izle

Loading the player...


İnternet ile ilgili engin deneyimlerimi e-ticaret tabanlı platformlarda hizmet verirken edindim. Evlenmeden önce Markafoni'de çalışıyordum. Bir süredir ise internet haberciliği ile ilgileniyorum. Sizlere okuması keyifli haberler üretebilmek için bizzat yabancı sinema, dizi ve magazin haberlerini Türkiye'ye yani sinehaber okurları olan sizlere ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı